sobota, 30 kwietnia 2011

Konkurs!

Bloga załóżyłam 15 min. temu, a już jest tu konkurs! I to nie byle jaki. Wyłonię w nim......REDAKTORKĘ TEGO BLOGA!!! Narazie przyjmuję zgłoszenia. Wybiorę 5 osób które przejdą dalej. Konkurs będzie też po części prowadzony w moim klubie Fashionitas1907. Zgłaszać można się tutaj, do 3 maja. Osoby które przeszły dalej poinformuję na Stardoll. Ale jest warunek: Trzeba być obserwatorem bloga i mieć konto na Stardoll. Dodatkową nagrodą, oprócz zostania redatorką bloga jest 50 Stardolarów. 

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej piszcie na mój e-mail dominika0018@vp.pl 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz