sobota, 30 kwietnia 2011

Cześć!

Jestem Dominika. Założyłam tego bloga, ponieważ kocham grać w Stardoll, a blog będzie o nim. Pojawią się tu darmówki, nowości, informacje, konkursy i wiele innych fajnych rzeczy. 



Pozdrawiam! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz