1. Wejdź na http://dontfilter.us2. W okienko wpisz stardoll.com
3. Zaloguj się
4. W okienko wklej www.stardoll.com/en/montecarlo/party.php
Jak wam się podobają te darmówki? Idziecie na bal? (plakat)
sobota, 30 kwietnia 2011
Konkurs!
Bloga załóżyłam 15 min. temu, a już jest tu konkurs! I to nie byle jaki. Wyłonię w nim......REDAKTORKĘ TEGO BLOGA!!! Narazie przyjmuję zgłoszenia. Wybiorę 5 osób które przejdą dalej. Konkurs będzie też po części prowadzony w moim klubie Fashionitas1907. Zgłaszać można się tutaj, do 3 maja. Osoby które przeszły dalej poinformuję na Stardoll. Ale jest warunek: Trzeba być obserwatorem bloga i mieć konto na Stardoll. Dodatkową nagrodą, oprócz zostania redatorką bloga jest 50 Stardolarów.
Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej piszcie na mój e-mail dominika0018@vp.pl
Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej piszcie na mój e-mail dominika0018@vp.pl
Subskrybuj:
Posty (Atom)

